Компанія та її діяльність

Компанію «ДОНАТОР АГРО» було засновано у 2015 році, після прийняття рішення засновниками диверсифікувати свій дев‘ятнадцятирічний бізнес із сфери будівництва у сферу, менш вразливу до впливу економічної кризи - сільське господарство.

Беручи до уваги зростаючу актуальність проблеми глобального потепління та поступового зміщення кліматичних зон України, ми зрозуміли, що з кожним роком вітчизняний сільгоспвиробник все більше стикається з ризиками зменшення врожайності або навіть втрати врожаю через несприятливі погодно-кліматичні умови, такі як посушливість клімату, ріст середньодобової температури, відсутність достатньої кількості опадів для необхідного зрошення посівів. Саме тому було обрано новий напрямок діяльності компанії – системи зрошення для сільського господарства.

Спеціалісти нашої компанії мали нагоду впродовж декількох років працювати з ізраїльськими виробниками систем крапельного зрошення світового рівня, неодноразово проходили навчання в Ізраїлі, мають обширний досвід роботи по впровадженню проектів крапельного зрошення будь-якого рівня складності.

Наші переваги

Великою перевагою компанії «ДОНАТОР АГРО», що виділяє нас серед конкурентів, є наш дев‘ятнадцятирічний досвід у реалізації інженерно-технічних проектів у сфері будівництва та реконструкції промислових об'єктів. Це дозволяє нам пропонувати замовнику комплексні проектні та технічні рішення по зрошенню, які включають в себе не тільки реалізацію власне систем зрошення, а й за необхідності проектування та поставку необхідних елементів інфраструктури для впровадження цих систем, таких як насосні станції, водозабори, станції електропостачання, прокладання магістральних трубопроводів. Тобто з нами замовник отримує комплексну працюючу систему зрошення «під ключ» з повним проектним та агрономічним супроводом. Детальніше про наш комплексний підхід та послуги, які ми надаємо, можна почитати тут

Насьогодні ТОВ «ДОНАТОР АГРО» - це дружна команда, ми любимо нашу справу та віримо в те, що ми робимо. Саме тому ми пропонуємо нашим замовникам якісний продукт, чесну співпрацю, відмінне обслуговування, гарні ціни та гарантію результату. Ми допоможемо Вам ефективно підвищити врожайність та більше не залежати від дощу!

Наші партнери

Компанія «Донатор Агро» є офіційним дилером та партнером всесвітньо відомих виробників систем зрошення, насосного обладнання та інших інженерних систем.

metzer Metzer - виробник систем крапельного зрошення, Ізраїль.
rivulis Rivulis Eurodrip – виробник систем крапельного зрошення, Ізраїль/Греція.
T-L irrigation T-L irrigation – виробник дощувальних машин, США
Wilo Wilo – виробник насосного обладнання, Німеччина
Amiad Water Systems Amiad Water Systems – виробник автоматичних та напівавтоматичних фільтрів для води, Ізраїль
Irritec Irritec – виробник ручних фільтрів для води та фурнітури для крапельної стрічки/трубки, Італія
Bermad Bermad – виробник регуляторів тиску, Ізраїль
Uraca Uraca - виробник спеціалізованого насосного обладнання, Німеччина
Belimo Belimo - виробник запірно-регулюючої арматури, електроприводного обладнання, Швейцарія.
Afcon Afcon – розробник систем автоматизації  SCADA/HMI, систем кібербезпеки, Ізраїль.
Netafim Netafim – cвітовий лідер в галузі крапельного зрошення та мікро-іррігації для стабільного майбутнього, Ізраїль.